У вас виникли питання?

В цьому розділі Ви знайдете відповіді на більшість питань, які Вас цікавлять.

Напишіть нам, якщо не знайшли відповіді
NewMova - це платформа із вивчення іноземних мов та іншіх предметів з репетиторами, яка надає можливість знайти репетитора/носія мови по цікавим для учня темам.
На нашій платформі ви можете вибрати для себе викладача орієнтуючись на свої переваги, інтереси і цілі. Крім стандартних занять (онлайн уроки і особисті зустрічі), ми мотивуємо наших викладачів по всьому світу брати участь в новому форматі викладання: урок-екскурсія. Вибираючи такий формат занять, у вас є можливість зустрітися особисто з репетитором на території країни, де він проживає, практикувати мову повністю «занурившись» в мовне середовище і познайомитися з місцевими звичаями і культурою.

Подорож в іншу країну для вивчення і практики мови набагато цікавіше і цікавіше, ніж звичайна подорож, тому що воно відкриває для вас абсолютно нові можливості, такі як:

  • спілкування тільки на тій мові, який ви хочете вивчити, 24/7
  • зустрічі з новими людьми
  • знайомство з новими культурами та звичаями іншої країни
  • нові можливості, наприклад, навчання за кордоном, пошук нової роботи і знайомства
Зараз платформа нічого не заробляє на уроках. Мета – допомогти українцям, котрі втратили роботу у зв'язку з війною в Україні.
  • Виберіть для себе репетитора, використовуючи наші фільтри тут https://newmova.com/search. Наші репетитори мають в своїх профілях інформацію про те, в яких темах вони мають досвід і як проходять заняття.
  • Заплануйте урок, коли і де вам зручно. Ми пропонуємо можливість вивчити мову в вашому місті, або спланувати поїздку в країну, де проживає носій мови. Звичайно, ви також можете вчитися онлайн.
  • Заговорите іноземною мовою вже на першому занятті. Вивчення мови відбувається в основному шляхом розмови і обговорення різних тем, що дозволяє говорити на бажаному мовою з першої хвилини.
Репетитори самі визначають вартість свого часу. Вартість уроку в різних форматах ви можете побачити при фільтрації або в профілі у конкретного репетитора.
На нашій платформі ми збираємо тільки репетиторів, закоханих у свою справу. Ми також перевіряємо знання кожного з них. Наші репетитори зацікавлені в ваш прогрес, але також величезну роль відіграє бажання і зусилля учня.
Ми намагаємося залучати репетиторів будь-якої діяльності – співу, малювання, спорту, гри на музичних інструментах, IT, акторської майстерності тощо. Ці заняття можна знайти, вибравши фільтр «Щось інще» та подивившись, чому саме навчає репетитор.

У репетитора у профілі вказано обліковий запис PayPal (https://www.paypal.com/). Учень пересилає оплату за урок безпосередньо на обліковий запис викладача. Платформа не бере участь у процесі оплати.

Ви можете написати викладачеві у чаті з особистого кабінету. Ви також можете зв'язатися з викладачем, використовуючи популярні месенджери (Viber, WhatsApp, Telegram), посилання на які також є в чаті з вибраним вами репетитором.
Ви можете використовувати популярні месенджери (Viber, WhatsApp, Telegram), посилання на які доступні в чаті з вибраним репетитором.

Ми завжди раді допомогти. Напишіть нам на yournewmova@gmail.com або заповніть форму на сторінці «Контакти»: https://newmova.com/contacts

Реєстрація на NewMova абсолютно безкоштовна.
Ви встановлюєте ціни на свої заняття будь-якого формату (онлайн, для студентів поруч з вами або для студентів-мандрівників). Ваш дохід залежить від кількості ваших студентів і уроків.

Учень переказує вам гроші через платформу PayPal (https://www.paypal.com/ua/home). PayPal скасував комісію за перекази та отримання коштів на свої картки Visa та Mastercard під час війни.

Необхідно перейти на сайт PayPal.com (https://www.paypal.com/ua/home) та обрати країну «Україна» (навіть якщо ви наразі за кордоном)! Важливим завершенням реєстрації є підтвердження через електронну скриньку, інакше використання коштів буде неможливим. Далі ви можете прів`язати свою банківську картку до облікового запісу для отпримання оплат та виведення грошей. Наголошуємо, що наша платформа не бере участі у процесі оплати.

Ми намагаємося залучати репетиторів будь-якої діяльності – співу, малювання, спорту, гри на музичних інструментах, IT, акторської майстерності тощо. Ці заняття можна вказати прі реєстрації, вибравши фільтр «Щось інще» та зазначивши рівень володіння.
Ви можете написати учню у чаті з особистого кабінету. Ви також можете зв'язатись, використовуючи популярні месенджери (Viber, WhatsApp, Telegram), посилання на які є також у чаті з вибраним вами учнем.
Ви можете використовувати популярні месенджери (Viber, WhatsApp, Telegram), посилання на які доступні в чаті з вибраним вами студентом.

Ми завжди раді допомогти. Напишіть нам на yournewmova@gmail.com або заповніть форму на сторінці «Контакти»: https://newmova.com/contacts

Можливо, учень ще не встиг ознайомитися з правилами сайту. В такому випадку ми будемо вдячні вам за допомогу в роз'ясненні принципів роботи нашої платформи.

Після кожного заняття у репетитора і учня є можливість підтвердити учпешний урок. Якщо цього не відбувається, ми зв'яжемося з вами для з'ясування деталей. Також ви можете написати нам на сторінці https://newmova.com/contacts або на пошту yournewmova@gmail.com.

У разі, якщо ви розумієте, що будете не зможете бути на запланованому уроці, будь ласка, повідомте про це вашому учневі / репетитора в особистих повідомленнях. Постарайтеся перенести урок на час, який найкраще підходить для вас обох. В іншому випадку, зв'яжіться з нами.
Ми намагаємось залучити репетиторів будь-якої діяльності: спів, малювання, спорт, ігри на музичних інструментах, ай-ті, акторська майстерність тощо. Це все можна знайти, обравши фільтр «Щось інше» та переглянувши, що саме викладає викладач.

Учень переказує Репетитору гроші через платформу PayPal (https://www.paypal.com/signin). Після отримання оплати на свій рахунок PayPal, репетитор може вивести гроші на свою банківську картку у своєму кабінеті.

Репетитор та учень підтверджують закінчення уроку у своєму кабінеті. Учень може залишити відгук про репетитора, що впливає на його/її рейтинг.

Ми завжди раді допомогти. Напишіть нам на yournewmova@gmail.com або заповніть форму на сторінці «Контакти»: https://newmova.com/contacts